Deye Inverter On-Grid 15kW 2MPPT | SUN-15K-G06P3-EU-AM2-P1
- Код товара: 486290
- EAN: 2000001398715
- MPN: SUN-15K-G06P3-EU-AM2-P1
685.83€
Без налога: 566.80€
| Производитель | Deye |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 720 мм |
| Gross height (mm) | 310 мм |
| Gross width (mm) | 420 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.093744 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 шт. |
| Gross weight | 12.00 кг |
| Net weight | 11.00 кг |
| Producer product name | SUN-15K-G06P3-EU-AM2-P1 |
| Grid connection | Three-phasis |
| Max. Efficiency | 98.5 % |
| Euro Efficiency | 98 % |
| Max. PV input voltage | 1100 В |
| No. of MPPT | 2 |
| Producer product family | Inverter On-Grid 15kW 2MPPT |