Deye Inverter On-Grid 25kW 2MPPT | SUN-25K-G05
- Код товара: 486295
- EAN: 2000001398746
- MPN: SUN-25K-G05
815.08€
Без налога: 673.62€
| Производитель | Deye |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 740 мм |
| Gross height (mm) | 330 мм |
| Gross width (mm) | 490 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.119658 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14 шт. |
| Gross weight | 22.00 кг |
| Net weight | 20.00 кг |
| Producer product name | SUN-25K-G05 |
| Grid connection | Three-phasis |
| Max. Efficiency | 98.5 % |
| Euro Efficiency | 98 % |
| Max. PV input voltage | 1100 В |
| No. of MPPT | 2 |
| Producer product family | Inverter On-Grid 25kW 2MPPT |