Lanberg USB-C M/M 4.0 CABLE 240W 8K 60HZ | CA-CMCM-44CU-0005-BK
- Код товара: 486356
- EAN: 5901969447132
- MPN: CA-CMCM-44CU-0005-BK
8.51€
Без налога: 7.03€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4800 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Producer product name | CA-CMCM-44CU-0005-BK |
| Producer product family | USB-C M/M 4.0 CABLE 240W 8K 60HZ |
| Длина кабеля | 0.5 м |