SALE OUT. Xiaomi Mi Watch Charging Dock | DEMO
- Код товара: 486607
- EAN: 2000001384428
- MPN: BHR4888GLSO
3.56€
Без налога: 2.94€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 6 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Mi Watch Charging Dock |
| Gross depth (mm) | 135.00 мм |
| Gross height (mm) | 14.00 мм |
| Gross width (mm) | 53.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 6667.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| TI weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Тип | Charging Dock for smart watch |
| Saleout | DEMO |
| SALE OUT. | y |
| Цвет товара | Black |
| Особые свойства | Magnetic connection; Using PC+ABS synthetic material, the charging dock is robust and heat-resistant |