Hyper HyperJuice USB-C Silicone Charging Cable, 1.5 m, White | HJ4011WHGL
- Код товара: 487487
- EAN: 6941921149574
- MPN: HJ4011WHGL
6.55€
Без налога: 5.41€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 3.70 мм |
| Gross width (mm) | 3.70 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 17544 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | HJ4011WHGL |
| Producer product family | HyperJuice USB-C Silicone Charging Cable, 1.5 m, White |
| Длина кабеля | 1.5 м |