Intel 265K | Intel Core Ultra 7
- Код товара: 488405
- EAN: 5032037282062
- MPN: BX80768265K
355.93€
Без налога: 294.16€
| Производитель | Intel |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 105.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 24.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 857 шт. |
| Gross weight | 0.46 кг |
| Net weight | 0.32 кг |
| Модель процессора | 265K |
| Семейство процессоров | Intel Core Ultra 7 |