Digitus CAT 6A F-FTP Slim Patch Cable, 0.3 m | DK-1632-A-003S-R | Red
- Код товара: 488451
- EAN: 4016032497875
- MPN: DK-1632-A-003S-R
1.82€
Без налога: 1.50€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 56.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 14.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1252 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product family | CAT 6A F-FTP Slim Patch Cable, 0.3 m |
| Producer product name | DK-1632-A-003S-R |
| Длина кабеля | 0.3 м |
| Цвет товара | Red |