FSP Power Supply, 80 PLUS | VITA GD 550W | 550 W
- Код товара: 488469
- EAN: 4711498480330
- MPN: VITA-550GD
61.59€
Без налога: 50.90€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 550 Вт |
| Producer product name | VITA GD 550W |
| Producer product family | Power Supply, 80 PLUS |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 400 гр. |
| Plastic (No PET) | 100 гр. |
| Palette Qty | 286 шт. |
| Gross weight | 3.50 кг |
| Net weight | 3.00 кг |