Xiaomi Portable Dye-Sublimation Photo Paper Stickers (50 Sheets) | 2x3-inch
- Код товара: 488527
- EAN: 6932554439699
- MPN: BHR082OGL
30.66€
Без налога: 25.34€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 76.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 25.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7692 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | Portable Dye-Sublimation Photo Paper Stickers (50 Sheets) |
| Размер | 2x3-inch |