Gembird Universal travel power adapter | TPA-INT-01-W | Travel adapter
- Код товара: 488804
- EAN: 8716309134910
- MPN: TPA-INT-01-W
10.49€
Без налога: 8.67€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 55.00 мм |
| Gross height (mm) | 85.00 мм |
| Gross width (mm) | 55.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3360 шт. |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Тип | Travel adapter |
| Producer product name | TPA-INT-01-W |
| Producer product family | Universal travel power adapter |
| Цвет товара | White |