Genesis Carbon 500 Hyper Logo | Mouse pad | 600 x 1200 x 2.5 mm | Black
- Код товара: 488824
- EAN: 5901969449754
- MPN: NPG-2357
18.45€
Без налога: 15.25€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1200.00 мм |
| Gross height (mm) | 2.50 мм |
| Gross width (mm) | 600.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 480 шт. |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Тип | Mouse pad |
| Другие особенности | Waterproof |
| Producer product name | Carbon 500 Hyper Logo |
| Цвет товара | Black |
| Материал | Fabric, Rubber |
| Размеры (ШхГхВ) | 600 x 1200 x 2.5 мм |