Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | ANC | Noise reduction
- Код товара: 489654
- EAN: 6923520245437
- MPN: W820NB Plus Gray
58.03€
Без налога: 47.96€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 183.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 87.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 226 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.47 кг |
| Net weight | 0.27 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Experience the upgraded noise cancellation with ANC depth of up to -43dB; LDAC Audio Codec; 0.08 Seconds Low Latency |
| Producer product name | W820NB Plus |
| Producer product family | Wireless Over-Ear Headphones |
| подавление шума | Active Noise Cancellation |
| ANC | Yes |
| Цастота | 20-40k кГц |
| Размер динамика | 40 мм |
| Bluetooth | Yes |
| USB порт | USB-C |
| Цвет | Gray |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Talk time (single charge) | 49 ч |
| Подавление шума | Yes |