Lanberg | LAN Cable Cat.6 305M Solid CCA Grey Fluke Passed | LCU6-15CC-0305-S
- Код товара: 490287
- EAN: 5901969441673
- MPN: LCU6-15CC-0305-S
63.19€
Без налога: 52.22€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 385.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 385.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 24 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 9.58 кг |
| Net weight | 9.08 кг |
| Producer product name | LCU6-15CC-0305-S |
| Producer product family | LAN Cable Cat.6 305M Solid CCA Grey Fluke Passed |