Dell | Earbuds | Pro Plus - EB525 | ANC | Noise canceling
- Код товара: 491167
- EAN: 5397184961476
- MPN: 520-BBNM
195.49€
Без налога: 161.56€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 23.52 мм |
| Gross height (mm) | 32.22 мм |
| Gross width (mm) | 24.58 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 39.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4902 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.204 кг |
| Net weight | 0.065 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Hearing Protection; Adaptive Active Noise Cancellation; Wireless Charging; USB Charging; Bluetooth Pairing |
| Producer product name | Pro Plus - EB525 |
| подавление шума | Yes |
| ANC | Yes |
| Producer product family | Earbuds |
| Чувствительность микрофона | -35±1 дБ |
| Размер динамика | 11.6 мм |
| USB порт | USB-C |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Совместимые операционные системы | Windows 10 64 Bit; Windows 11 64 Bit; iOS; Android; macOS |
| Portable charger charging time | 2 ч |
| Talk time (single charge) | 5 ч |
| Playback time (single charge) | 8 ч |
| Package content | Dell Pro Plus Earbuds - EB525; Dell Wireless Audio Receiver - HR024; USB-C Charging cable; User Documentation |
| Цастота | 20-20k кГц |