Sharp 4K TV | 85HP5265E | 85 | Smart TV | UHD | Google TV
- Код товара: 491382
- EAN: 5905683275439
- MPN: 85HP5265E
976.30€
Без налога: 806.86€
| Производитель | Sharp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 175.00 мм |
| Gross height (mm) | 1240.00 мм |
| Gross width (mm) | 2045.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 9360.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2340.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 11.70 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.44 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 41.70 кг |
| Net weight | 30.00 кг |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45 |
| Размеры с подставкой | 189.1 x 116.8 x 43.9 см |
| Producer product name | 85HP5265E |
| Producer product family | 4K TV |
| Дисплей | 3840 x 2160 пикселей |
| Размер диагонали экрана (метрич.) | 215 см |
| Цвет товара | Google TV |
| Тип HD | UHD |
| Диагональ экрана | 85 |
| Smart TV | Yes |
| Wi-Fi | Yes |