Canon | Multifunction printer | PIXMA TS4150i | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
- Код товара: 492199
- EAN: 4549292248067
- MPN: 7181C006
74.10€
Без налога: 61.24€
| Производитель | Canon |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | VN |
| Gross depth (mm) | 380.00 мм |
| Gross height (mm) | 190.00 мм |
| Gross width (mm) | 400.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30 шт. |
| Gross weight | 5.70 кг |
| Net weight | 5.20 кг |
| Producer product name | PIXMA TS4150i |
| Producer product family | Multifunction printer |
| Дуплексные функции | Yes |
| Цвет товара | White |
| Wi-Fi | Yes |
| Факс | No |
| Технология печати | Inkjet |
| Сканирование | Colour |
| Максимальные размеры печати | A4 |
| Печать | Colour |