Lenovo 20W USB-A Wall Charger
- Код товара: 492373
- EAN: 199272272755
- MPN: ZG38C07909
13.19€
Без налога: 10.90€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 23.00 мм |
| Gross height (mm) | 88.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6329 шт. |
| Gross weight | 0.158 кг |
| Net weight | 0.058 кг |
| Producer product name | 20W USB-A Wall Charger |