Gigabyte Power Supply | UD1000GM PG5 V2 ICE | 1000 W
- Код товара: 493060
- EAN: 4719331556594
- MPN: GP-UD1000GM PG5 ICE
118.64€
Без налога: 98.05€
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Producer product name | UD1000GM PG5 V2 ICE |
| Producer product family | Power Supply |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 86.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 350 шт. |
| Gross weight | 2.85 кг |
| Net weight | 2.65 кг |