Bissell PowerClean HEPA filter, White
- Код товара: 494181
- EAN: 011120284690
- MPN: 4343
10.01€
Без налога: 8.27€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 мм |
| Gross height (mm) | 109.00 мм |
| Gross width (mm) | 109.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 825.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.85 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1099 шт. |
| Gross weight | 0.91 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product name | PowerClean HEPA filter, White |