Bissell PowerClean Battery 2000mAh, White
- Код товара: 494211
- EAN: 011120280470
- MPN: 4166
62.63€
Без налога: 51.76€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 142.00 мм |
| Gross height (mm) | 102.00 мм |
| Gross width (mm) | 234.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 265.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.29 кг |
| TI weight (kg) | 0.55 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 255 шт. |
| Gross weight | 0.84 кг |
| Net weight | 0.55 кг |
| Producer product name | PowerClean Battery 2000mAh, White |