Anker Eufy X10 Pro Omni Mopping Cloths Replacement | Anker Eufy
- Код товара: 494266
- EAN: 194644187569
- MPN: T29E7031
10.02€
Без налога: 8.28€
| Производитель | Anker Eufy |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 135.00 мм |
| Gross height (mm) | 19.00 мм |
| Gross width (mm) | 135.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.38 кг |
| Net weight | 0.30 кг |