Xiaomi Robot Vacuum S40 Pro/H50 Pro/H50 Mop Pad
- Код товара: 495525
- EAN: 6932554487119
- MPN: BHR08VBGL
12.40€
Без налога: 10.25€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 290 мм |
| Gross height (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 110 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 48 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.048 кг |
| Volume (m3) | 0.000319 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5417 шт. |
| Gross weight | 0.063 кг |
| Net weight | 0.015 кг |
| Producer product name | Robot Vacuum S40 Pro/H50 Pro/H50 Mop Pad |