Lanberg USB Adapter Wireless Network Card, NC-AX300-WI AX300
- Код товара: 497091
- EAN: 5901969447514
- MPN: NC-AX300-WI
6.24€
Без налога: 5.16€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 19.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4571 шт. |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.00 кг |
| Producer product name | USB Adapter Wireless Network Card, NC-AX300-WI AX300 |