Dell Pro Dock | WD25Z | DisplayPorts quantity 2 | HDMI ports quantity 1
- Код товара: 497695
- EAN: 5397321029045
- MPN: 210-BTJB
172.75€
Без налога: 142.77€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 35 мм |
| Gross height (mm) | 205.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 92.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.49 кг |
| Volume (m3) | 0.00064575 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 960 шт. |
| Gross weight | 1.04 кг |
| Net weight | 0.55 кг |
| Producer product name | WD25Z |
| Producer product family | Pro Dock |
| Количество портов DisplayPort | 2 |
| Количество HDMI портов | 1 |