CyberPower UPS Systems | OLS1000ERT2UA | 1000 VA | 900 W
- Код товара: 498841
- EAN: 4712856273809
- MPN: OLS1000ERT2UA
544.05€
Без налога: 449.63€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 430.00 мм |
| Gross height (mm) | 88.00 мм |
| Gross width (mm) | 438.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 140.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 52 шт. |
| Gross weight | 13.65 кг |
| Net weight | 13.50 кг |
| Producer product name | OLS1000ERT2UA |
| Producer product family | UPS Systems |
| Вместимость | 900 Вт |
| Топология ИБП | On line |
| Емкость | 1000 ВА |