Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi
- Код товара: 498976
- EAN: 8715946741536
- MPN: V11HB72240
798.55€
Без налога: 659.96€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 275.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 260.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 100.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 570.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.57 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.74 кг |
| Net weight | 3.17 кг |
| Время работы | 20000 ч |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 700 лм |
| Producer product name | EF-61R |
| Контрастность | 5000000:1 |
| Цвет товара | Rose Quartz |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi стандарты | 802.11a/b/g/n/ac |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16:9 |