Gigabyte Power Supply, 80 PLUS Gold | UD850GM PG5 V2 ICE | 850 W
- Код товара: 499740
- EAN: 4719331556457
- MPN: GP-UD850GM PG5 ICE
101.60€
Без налога: 83.97€
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Номинальная мощность | 850 Вт |
| Producer product name | UD850GM PG5 V2 ICE |
| Producer product family | Power Supply, 80 PLUS Gold |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 86.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 461.60 гр. |
| Plastic (No PET) | 115.40 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.58 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 388 шт. |
| Gross weight | 2.58 кг |
| Net weight | 2.00 кг |