Deepcool Power supply, 80 PLUS Gold | PQ750G | 750 W
- Код товара: 499801
- EAN: 6933412744382
- MPN: R-PQ750G-FD1B-JGEU-V1
92.55€
Без налога: 76.49€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 750 Вт |
| Producer product name | PQ750G |
| Producer product family | Power supply, 80 PLUS Gold |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 64 шт. |
| Gross weight | 2.00 кг |
| Net weight | 1.50 кг |