Deepcool Power Supply, 80 PLUS Gold | PQ850G | 850 W
- Код товара: 499802
- EAN: 6933412744528
- MPN: R-PQ850G-FD1B-JGEU-V1
102.62€
Без налога: 84.81€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 850 Вт |
| Producer product name | PQ850G |
| Producer product family | Power Supply, 80 PLUS Gold |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 64 шт. |
| Gross weight | 2.00 кг |
| Net weight | 1.50 кг |