Apple iPhone 17e 256GB Soft Pink
- Код товара: 525607
- EAN: 195951030852
- MPN: MHRX4HX/A
761.38€
Без налога: 629.24€
| Производитель | Apple |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 166.00 мм |
| Gross height (mm) | 26.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 146.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| TI weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.17 кг |