Xiaomi Xiaomi UltraThin Magnetic Power Bank 5000 15W, Graphite Black
- Код товара: 600791
- EAN: 6932554496173
- MPN: BHR0913GL
56.18€
Без налога: 46.43€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 98 мм |
| Gross height (mm) | 145 мм |
| Gross width (mm) | 16.5 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 27 гр. |
| Plastic (No PET) | 1 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.071 кг |
| Volume (m3) | 0.000234465 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5882 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.099 кг |