Xiaomi REDMI Buds 8 Lite, White | Xiaomi
- Код товара: 600796
- EAN: 6932554471880
- MPN: BHR08OLGL
23.55€
Без налога: 19.46€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 31 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.052 кг |
| TI weight (kg) | 0.008 кг |
| Volume (m3) | 0.00031 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11111 шт. |
| Gross weight | 0.096 кг |
| Net weight | 0.044 кг |