Lenovo Accessories Tab Pen Pro Grey-WW | Lenovo
- Код товара: 601067
- EAN: 198155240294
- MPN: ZG38C06791
61.99€
Без налога: 51.23€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 40 гр. |
| Plastic (No PET) | 3 гр. |
| Gross depth (mm) | 220 мм |
| Gross width (mm) | 55 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Volume (m3) | 0.000242 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.043 кг |
| Palette Qty | 3570 шт. |
| Gross weight | 0.143 кг |
| Net weight | 0.1 кг |