Deepcool AK700 Digital CPU Air Cooler, White
- Код товара: 601717
- EAN: 6933412729860
- MPN: R-AK700-WHNDMN-GJD
69.88€
Без налога: 57.75€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 316 шт. |
| Gross weight | 1.00 кг |
| Net weight | 0.90 кг |