Nanoleaf
- Код товара: 602097
- EAN: 4895263604777
- MPN: NL7204K0201A070
81.15€
Без налога: 67.07€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 485.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 205.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.00 кг |
| Net weight | 1.50 кг |