Xiaomi 2K Monitor A27Qi 2026 | Xiaomi
- Код товара: 602898
- EAN: 6941948709133
- MPN: ELA6568EU
151.35€
Без налога: 125.08€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 698.00 мм |
| Gross height (mm) | 448.00 мм |
| Gross width (mm) | 143.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 550.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.55 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.70 кг |
| Net weight | 4.15 кг |