FIXED Opus for Samsung Galaxy A37 5G, red
- Код товара: 602960
- EAN: 8591680191437
- MPN: FIXOP3-1702-RD
14.12€
Без налога: 11.67€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 33.00 гр. |
| PET | 0.03 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.07 кг |