Gamemax Case Fan | KF300R BK | Black
- Код товара: 603107
- EAN: 6931858791298
- MPN: KF300R BK
26.35€
Без налога: 21.78€
| Производитель | Gamemax |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 445.00 мм |
| Gross height (mm) | 309.00 мм |
| Gross width (mm) | 272.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1864.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 466.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.33 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 46 шт. |
| Gross weight | 12.99 кг |
| Net weight | 10.66 кг |
| Producer product name | KF300R BK |
| Producer product family | Case Fan |