Gamemax Case Fan | FN12A-S8I-W | White
- Код товара: 603110
- EAN: 6931858738071
- MPN: FN12A-S8I-W
12.17€
Без налога: 10.06€
| Производитель | Gamemax |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 470.00 мм |
| Gross height (mm) | 265.00 мм |
| Gross width (mm) | 285.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1728.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 432.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.16 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 49 шт. |
| Gross weight | 11.76 кг |
| Net weight | 9.60 кг |
| Producer product name | FN12A-S8I-W |
| Producer product family | Case Fan |
| Цвет товара | White |