Oral-B iO10 Series Electric toothbrush, Cosmic Black Booster
- Код товара: 603355
- EAN: 8700216868631
- MPN: iO10 Cosmic Black
307.44€
Без налога: 254.08€
| Производитель | Oral-B |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 178.00 мм |
| Gross height (mm) | 253.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 272.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.28 кг |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.88 кг |
| Net weight | 0.60 кг |