Icy Box Enclosure M.2 40 Gbps
- Код товара: 603928
- EAN: 4250078175209
- MPN: IB-1920M-C42
58.60€
Без налога: 48.43€
| Производитель | Raidsonic |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 105.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 110.40 гр. |
| Plastic (No PET) | 27.60 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1029 шт. |
| Gross weight | 0.40 кг |
| Net weight | 0.26 кг |