Lanberg 19" 3U Voltage Distrubution Panel with Din Rail TS-35 | Grey
- Код товара: 603996
- EAN: 5901969439281
- MPN: AK-VDP103-S
12.87€
Без налога: 10.64€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | 19" 3U Voltage Distrubution Panel with Din Rail TS-35 |
| Цвет товара | Grey |
| Gross depth (mm) | 500.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 109.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 48.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.16 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 149 шт. |
| Gross weight | 2.11 кг |
| Net weight | 1.95 кг |