Targus 15-16" Hybrid Briefcase Backpack - Grey | Targus
- Код товара: 604038
- EAN: 5063194004280
- MPN: TBT94304GL
60.42€
Без налога: 49.93€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 410.00 мм |
| Gross height (mm) | 335.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 35.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.69 кг |
| Net weight | 0.65 кг |