Fixed | MagPad Pro, Qi2, MagSafe support
- Код товара: 604178
- EAN: 8591680183005
- MPN: FIXMPADP2-GR
17.67€
Без налога: 14.60€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 25.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6284 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Producer product name | MagPad Pro, Qi2, MagSafe support |
| Другие особенности | The Qi2 wireless charger with MagSafe support provides fast 15W charging for all compatible phones. It features a magnetic mount, a Space Gray aluminum body, a flip-out metal stand, a soft-touch surface, and a 1.2m nylon USB-C cable. |
| Цвет товара | Gray |