Fixed Screen protector | Xiaomi | 17 | Tempered Glass | Transparent
- Код товара: 604246
- EAN: 8591680190003
- MPN: FIXGD-1640-TR
12.35€
Без налога: 10.21€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8229 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Совместимость | 17 |
| Совместимость c брэндом | Xiaomi |
| Цвет товара | Transparent |
| Материал | Tempered Glass |
| Тип чехла | Screen protector |
| Package content | 2x Screen protector |