Gamemax FN12A-N2 WL | Case fan | Black
- Код товара: 604305
- EAN: 6931858738415
- MPN: FN12A-N2 WL
30.69€
Без налога: 25.36€
| Производитель | Gamemax |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | FN12A-N2 WL |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 420.00 мм |
| Gross height (mm) | 290.00 мм |
| Gross width (mm) | 350.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 640.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 160.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.80 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 41 шт. |
| Gross weight | 15.40 кг |
| Net weight | 14.60 кг |
| Producer product family | Case fan |
| Тип оси куллера | Hydraulic Bearing |