Dell LCD P2726DEV 27" IPS QHD/2560×1440/HDMI,DP,USB,USB-C/Black | Dell
- Код товара: 604588
- EAN: 5397321029007
- MPN: 210-BVHV
378.84€
Без налога: 313.09€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 145.00 мм |
| Gross height (mm) | 410.00 мм |
| Gross width (mm) | 650.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4040.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 700.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.74 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 14.44 кг |
| Net weight | 9.70 кг |