Xiaomi | 100W Charging Combo, USB Type-A, EU
- Код товара: 604606
- EAN: 6932554485337
- MPN: BHR095VEU
27.70€
Без налога: 22.89€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 28 мм |
| Gross height (mm) | 50 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00007 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1728 шт. |
| Gross weight | 0.40 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Producer product name | 100W Charging Combo, USB Type-A, EU |
| Мощность | 100 Вт |