D-LINK BE3600 Wi-Fi 7 Smart Mesh Router M36 | D-Link
- Код товара: 604722
- EAN: 790069470400
- MPN: M36/E
90.87€
Без налога: 75.10€
| Производитель | D-Link |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 192 мм |
| Gross height (mm) | 92 мм |
| Gross width (mm) | 171 мм |
| Paper/Pasteboard | 140.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.003020544 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 281 шт. |
| Gross weight | 0.71 кг |
| Net weight | 0.56 кг |