D-LINK F518 5G NR AX1800 Wi-Fi 6 Mobile Hotspot
- Код товара: 605110
- EAN: 790069477461
- MPN: F518
170.74€
Без налога: 141.11€
| Производитель | D-Link |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 147.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 72.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.37 кг |
| Net weight | 0.27 кг |